Dlhá tradícia súčasných majiteľov zaväzuje v pokračovaníposkytovania kvalitných služieb

Dlhá tradícia súčasných majiteľov zaväzuje v pokračovaníposkytovania kvalitných služieb

Kvalitné jedlo, príjemné prostredie a služby na úrovni 21.storočia sú požiadavky, ktoré kladieme na všetkých poskytovateľov reštauračných služieb. Každodenne sa totiž stravujeme v reštauráciách či jedálňach alebo si objednávame donášku, no nároky sú však rovnaké. Dobré, kvalitné suroviny a z nich uvarené chutné jedlo tvorí základ fungujúcich prevádzok reštaurácií.

Každý si príde na svoje

Základ fungujúcej reštaurácie tvorí príprava jedál a poskytovanie služieb priamo v priestoroch reštaurácie, no okrem toho sa mnoho prevádzok začalo venovať aj rozvozu jedla Bratislava https://www.gurmanskydvor.sk/ a donáške jedál. Objednávky je možné zadávať cez email alebo telefonicky. Gurmánsky dvor u Oravca takisto poskytuje tieto služby, najesť sa môžete v reštaurácii v Ružinove alebo si objednať jedlo do firmy či domov. Okrem klasických jedál varia aj záujemcom o vegetariánsku kuchyňu, porcie nie sú malé, ale primerané cenám. Denný rozvoz ponúkajú ľuďom v Bratislave, ale aj v susediacom okolí.

Príjemná atmosféra a prostredie, ktoré umožňuje vychutnať si skvelé jedlo, tak sa dá charakterizovať táto reštaurácia, kde okrem obedov ponúkajú aj sortiment ostatných služieb, napríklad usporiadajú vám párty, večierky, oslavy, svadobné hostiny či kary. Môžu sa pochváliť chutným jedlom z domácej kuchyne, peknými priestormi a terasou pod viničom, pre rodičov s deťmi majú prichystané atrakcie, napríklad skákanie na trampolíne, možnosť zahrať si stolný futbal, sledovať televíziu a podobne.

Zdravie a kvalita na tanieri

Priestory sú klimatizované, dajú sa aj prenajať, jedlo varia z čerstvých surovín a je za prijateľné ceny, pretože si vyberajú dodávateľov, ktorí vedia garantovať hygienickosť a čerstvosť surovín. Promptnosť a kvalita sú základ spokojnosti zákazníkov, ktorí si chcú vychutnať svoje jedlo v ktorejkoľvek hodine počas dňa. Pomer cena a kvalita je u nich zaručená, sú ideálnou voľbou, ak sa chcete stravovať chutne a predovšetkým zdravo. Dlhoročná tradícia prežila až dodnes, a to je signál, že majiteľom záleží na tom, aby ponúkali stravníkom len to najlepšie jedlo.