Krásy intimity

Sex je jedna z najkrajších vecí, čo môže byť. Ja osobne to ale mám tak, že privat sex môžem prežiť iba s človekom, ku ktorému niečo cítim. Nejako pre mňa nemá zmysel súložiť s niekým, koho ani poriadne nepoznám. A keď by som si chcela užiť? No tak to by som asi ani tak do takého románika, ktorý stojí len na sexe, nešla. Pre mňa totiž sex znamená to, že to prežívam s človekom, ktorého milujem a mám k nemu puto. Nejako som nikdy nedokázala pochopiť, že to niekto môže mať aj inak. Tým samozrejme nikomu názor neberiem, ale pre mňa je to nepredstaviteľné. Ja teraz budem mať príležitosť, keď s partnerom budeme mať za nejakú chvíľu tretie výročie vzťahu a popravde sa na neho veľmi teším.

sex

Aby som pravdu povedala, tak som ešte nikdy nemala vážny vzťah, ktorý by vydržal tak dlho. A preto som veľmi rada, že si s priateľom rozumieme. Tiež bola doba, kedy sme sa veľmi hádali a všetko bolo takzvane na nič, ale to už je našťastie preč. Pre mňa je dôležité, že sa teraz nehadáme a sme spolu v pohode a som za to veľmi šťastná. Každý deň za to ďakujem Bohu. A pýtate sa ma, ako oslávime spolu tretie výročie? Ja uvarím nejakú dobrú večeru a potom bude samozrejme aj neha, vášeň a romantika.

sex

Strašne veľmi sa teším. Priateľ to so mnou vie a už len keď sa ma začne dotýkať, cítim sa ako v raji a som ako vo vytržení.. a priala by som, aby toto so svojím partnerom alebo manželom zažívala každá žena. Aby som pravdu povedala, ja osobne sa vôbec nemôžem sťažovať. Práve naopak. Mám šťastie, že mám priateľa, ktorý sa o mňa zaujíma, ktorý je na mňa dobrý, milý a záleží mu na mne. Taký partner sa v dnešnej dobe hľadá veľmi ťažko a to hovorím z vlastnej skúsenosti. Neraz som si totiž prešla sklamaním a bolo to pre mňa hrozné. Preto som rada, že toto je všetko už preč a že sa môžem sústrediť na budúcnosť s priateľom. Snáď to raz zažije každý.