Pohodlie na vlastnej terase

Nie je nič lepšie, ako si po stresujúcom dni v práci sadnúť na vlastnú terasu a užívať si pohodlie a pokoj na čerstvom vzduchu. Chvíľku pre seba, či posedenie s rodinou alebo priateľmi, presne to nám ponúka tento výnimočný priestor nášho bývania. Niekedy však pohodlie naruší príliš páliace slnečné lúče. Vtedy by sme boli vďační za nejaký spôsob, ako sa postarať o tieň. Presne takú možnosť nám ponúka moderné tienenie na terasu, ktorými sú terasové rolety. Veľmi efektívne vás ochránia pred nebezpečným UV žiarením a zabezpečia príjemný tieň. Kvalita ich tkania prináša aj ďalšiu výhodu, a to ochranu pred vetrom.

dom s terasou

Ani jesenné počasie vás už nemusí vyháňať z terasy. Keďže ide o rolety, ktoré sú vyslovene určené do exteriéru, nemajú problém odolať aj náročnejším poveternostným podmienkam. V spodnej časti sa nachádza ťažká a pevná tyč, ktorá svojou hmotnosťou udrží roletu na mieste bez toho, aby ju vietor rozfúkal. Ich ovládanie je veľmi pohodlné. Nielen funkčnosť je silnou stránkou terasových roliet. Ich moderné prevedenie lahodí aj oku, a preto krásne doplnia štýl vašej terasy. Vybrať si môžete z mnohých farebných prevedení. Rolety je možné umiestniť aj na iné miesta vo vašom exteriéri. Veľmi populárne začína byť aplikovanie roliet na záhradné altánky.

balkón

Poskytujú príležitostnú ochrannú stenu vášmu prístrešku. Či už sa chcete chrániť pred slnkom, vetrom, alebo pohľadmi susedov, či okoloidúcich, rolety sú skvelá voľba. Ak sa vám zapáčila predstava umiestnenia takejto rolety na váš balkón, terasu alebo záhradný altánok, určite vás zaujíma cena roliet. Tá sa samozrejme odvíja od požadovanej veľkosti. Cenovú ponuku priamo na mieru môžete získať vyplnením elektronického formulára, ktorý je dostupný na webovej stránke www.screenoverolety.sk. Máte otázky ohľadom montáže, či samotného produktu? Kontaktujte skúsených odborníkov na telefónnom čísle +421 948 770 811, alebo pošlite správu s otázkami na e-mailovú adresu info@screenoverolety.sk.