Chceli by ste zažiť tantrickú masáž?

Chceli by ste zažiť tantrickú masáž?

Je niekoľko spôsobov, akými dokážeme okoreniť náš život a spoznať tak jeho viaceré príchute. A medzi tie najzaujímavejšie sa radí tantrická masáž, o ktorej sa už síce dozvedá stále viac ľudí, no aj napriek tomu je možné, že ju ešte mnohí neskúsili. Buď si povedali, že nemajú čas na preskúmanie nových pôžitkov alebo tak úplne nevedia, čo si pod takouto masážou vlastne majú predstaviť.

  • Tantra salóny dnes vlastne nájdeme aj v našom hlavnom meste, v Bratislave.
  • Okrem nich nájdeme takisto inzercie, v ktorých služby z tohto odvetvia poskytujú súkromné masérky.

žena, pohľad

Ale pre koho sú vhodné? Respektíve mal by ich človek navštíviť len vtedy, ak má nejaký problém a cíti ťažkosti?

Samozrejme nie, človek ich nemusí navštíviť len vtedy, ak cíti nejaký problém. Sú určené pre úplne každého dospelého zákazníka, je to vlastne veľmi účinná forma relaxu a regenerácie. Čím sa ale odlišujú od bežných masáží, to je fakt, že tie tantrické sú senzuálne, čiže podobajú sa tým erotickým. Dôvodom je to, že sa pri nich musí pracovať so sexuálnou energiou, len vtedy plnia svoj význam.

Týmto spôsobom sa dá účinne prepojiť naša fyzická stránka s tou duševnou a priniesť tak citeľné uvoľnenie na obidvoch stranách. K tomu, aby nastal takýto kvalitný účinok, sa používajú senzuálne dotyky po celom tele, pozornosť sa pri senzuálnej masáži venuje takisto intímnym partiám.

žena, svetlo

Ak však navštívite salón, budete mať možnosť vybrať si zo širšej, ale prehľadnej ponuky. Je zaujímavé, že tam nájdete ako klasickú tantru, tak aj rôzne ďalšie druhy ako napr. body a sensual massage a mnohé iné, pričom každá z nich má svoje vlastné tajomstvo, resp. špecifické postupy. Niektoré sú ale vhodnejšie viac pre tých, ktorí sú už dobre oboznámení s tou klasikou. Každopádne zákazník si môže vybrať z dostupnej ponuky a následne si vybrať to, čo uzná za vhodné.