Vyrábame domáce potreby s množstvom komponentov v sklade

Rozhodli ste sa prispieť k výrobe domácich potrieb, kuchynských spotrebičov, náradia a pomôcok, ktoré sa používajú v domácnostiach prevažne v kuchyni? Tento tovar patrí k najobľúbenejším a tiež najpredávanejším výrobkom na trhu. V súčasnej dobe sa kuchynské potreby zhotovujú prevažne z kombinácie kovových a plastových komponentov, a či už tu prevažuje kov alebo plast, môže niekedy ísť o výrobky s niekoľkými desiatkami dielov. Kompletácia napríklad takého kuchynského mixéra potom môže znamenať náročný proces montáže, pri ktorej sa uplatnia vhodné skladovacie nádoby, napríklad skladacie prepravky schoellerallibert.com. Poďme si tu vyzdvihnúť ich výhody a dôvody, prečo dať prednosť práve tomuto riešeniu:

kuchynský mixér

Skladanie – ak máte v skladovom priestore hromadu momentálne nevyužitých prepraviek, zaberajú tam veľa miesta a zbytočne zaclaní. Je to veľmi neefektívne a neekonomické, čo by sa vám nemuselo vyplatiť – zbytočne to bude zvyšovať výrobné náklady a vo finále aj cenu vašich produktov. Ak je však prepravka skladacia, v sklade sa tým zaplní len malá časť priestoru.

kuchynské potreby

Plast – prepravky z plastu sú ľahké a dobre sa udržujú v čistote. Toto je obrovská výhoda voči dreveným a kovovým debnám. Čím ľahšia prepravka, tým ľahšia manipulácia, a ak je prepravka vybavená bočnými úchytmi, potom je s ňou manipulácia veľmi jednoduchá. Vyčistiť drevenú bedňu od prachu a šmíru je v podstate nemožné a zašpinené krabice rozhodne nepôsobia dobre na kohokoľvek, kto sleduje výrobný proces ako koncový zákazník alebo obchodný či výrobný partner.

Stohovateľnosť – keď na seba položíte niekoľko drevených debien a drvíte do nich, môžu sa zrútiť s veľkým rachotom k zemi. Toto sa u plastových prepraviek nestáva, pretože sú zhotovené so zárezmi, čím do seba dobre zapadnú, a dajú sa bez problémov postaviť aj do veľkej výšky. Tým pádom môžete v sklade udržať aj veľké množstvo výrobkov alebo komponentov bez obáv, že by sa zrútením stohu prepraviek poškodili.