Multiorgazmický zážitok

Charakterizovať tantrické masáže jedným slovom je absolútne nemožné, pretože ponúkajú obrovský komplex benefitov pre vaše telo i myseľ. Slovné spojenie „erotická masáž“ vám však určite evokuje intímny zážitok. Táto dedukcia je síce správna, ale veľmi abstrahujúca, pretože žiadna z týchto masáži sa cielene nezameriava na to, aby vás dotykmi na vašich genitáliách priviedla k vyvrcholeniu.

erotická masáž

V prvom rade si treba uvedomiť, že masáž intímnych miest na vašom tele nie je nevyhnutná a vždy sa vykonáva iba s vašim priamym súhlasom.

Orgazmus môže byť sprievodným javom masáže vagíny (yoni), penisu (lingam), príp. prostaty, ale ako som už spomenula vyššie, nie je jej prvotným cieľom. Vlastne je pre vás oveľa lepšie, ak vyvrcholenie nenastane, pretože zážitok z vašej erotickej masáže bude v tom prípade obohacujúcejší.

Ale poďme pekne po poriadku…

Každá erotická masáž sa začína úvodným rozhovorom klienta s masérkou. Táto časť je nevyhnutná na vybudovanie dôvery, nastavenie hraníc a získanie informácií o všetkom, čo by nejakým spôsobom mohlo narušiť váš zážitok, t.j. napr. o alergiách na masážne oleje, o nadmernej šteklivosti na určitých miestach vášho tela a pod. Pokračuje sa tzv. „očistením“ klienta, ktoré sa začína jeho osprchovaním a končí jeho odpútaním sa od problémov vonkajšieho sveta. Úvodný rozhovor i tzv. „očista“ sú povinnou jazdou, pretože erotické masáže pracujú s energiami a preto je nevyhnutné, aby bol klient správne naladený a mohol si tak naplno vychutnať každý pocit, ktorý mu masérka sprostredkuje.

multiorgazmický zážitok

Ženy sa pri tomto druhu masáže naučia zvýšiť svoje potešenie v rôznych orgazmických bodoch nachádzajúcich sa v ich yoni. Muži sa naučia zvyšovať svoje potešenie bez ejakulácie a stanú sa vďaka tomu lepšími milencami.

A ako sa človek môže vďaka tejto masáži stať multiorgazmickým alebo dosiahnuť celotelový orgazmus?

Jednoducho. Erotická masáž vám ukáže ako rozptýliť energiu vášho vzrušenia a sublimovať svoje potešenie do vyšších stavov vedomia. Poteší vás na fyzickej, ale aj na duchovnej úrovni.