Kontajnery pre Vašu prepravu

Spoločnosť Schoeller Allibert pre Vás ponúka mnoho rôznych druhov kontajnerov a plastových prepraviek, či iných priemyselných obalov, ktoré Vám výrazne znížia náklady na dopravu, či miesto v skladových priestoroch. Na stránke www.schoellerallibert.com/sk nájdete mnoho vybraného tovaru, ktorý ponúkame na predaj, ale aj na prenájom. V ponuke nájdete aj IBC kontajnery, ktoré svojím prevedením a funkčnosťou napomôžu k uskladneniu tuhých či tekutých produktov. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky priemyselné štandardy, hygienické nároky ale taktiež a bezpečnostné požiadavky.

preprava kamiónom

Z množstva týchto IBC kontajnerov si môžeme pozrieť napríklad IBC kontajner vhodný pre prepravu kvapalín, a to kontajner pod katalógovým číslom 4430020 – CL 65, rozmery ibc kontajnera sú 805x609x833 – 3R, BD. Tento kontajner Vám ponúka mnoho výhod, jednou z nich je jednoduché vyprázdňovanie kvapalín s pomocou výpustu, je k dispozícii s polootvoreným vekom na vyprázdnenie po uzavretí nádoby. K dispozícii sú na kontajner kryty a uzávery, s ochranou proti neoprávnenej manipulácii, a teda s týmto kontajnerom môžete byť bez obáv o svoj produkt. K dispozícii pre tento kontajner je široká rada rôznych druhov vakov na prepravu kvapalín a v neposlednom rade je tento kontajner vybavený systémom Bag – in – box určeným na prepravu kvapalín.

preprava loďou

Ďalej sa môžeme pozrieť na IBC kontajner pod katalógovým číslom 5600200 – CF300, s rozmermi kontajnera 1219x1118x1125- 3R. Jedná sa o skladací IBC kontajner, ktorý poskytuje jednoduchú manipuláciu iba jednou osobou aj napriek tomu, že tento IBC kontajner je vhodný na prepravu ťažkých nákladov. Možnosť skladania kontajnera Vám ponúka výraznú úsporu v skladových priestoroch, no je možné ho taktiež stohovať či už spolu s vekom, ale rovnako tak aj bez neho. Pevná a robustná konštrukcia je navrhnutá tak, aby bolo ľahké udržať a teda spĺňať kritériá na hygienu. Nájdete tu množstvo vhodných IBC kontajnerov, stačí si len pozrieť našu ponuku.