Plastové prepravky vysokej kvality

Realizujete vo vašom podnikaní transport produktov, potravín, či poľnohospodárskych plodov? V takom prípade máme pre vás užitočné odporúčanie. Spoločnosť Schoeller Allibert je výrobcom veľmi kvalitných prepravných boxov a kontajnerov. V ich produkcii sa zameriavajú v prvom rade na vysokú kvalitu a veľkú odolnosť. Ich plastové prepravky tak dosahujú vysokú životnosť, ktorá vám ušetrí nielen peniaze, ale aj čas, ktorý by ste inak museli investovať do nákupu nových prepraviek pre vaše produkty. Plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert sú nielen odolné, ale aj veľmi praktické.

hrozno v prepravkach

Pri ich konštruovaní sa myslelo na pohodlnú manipuláciu s nimi, ale aj jednoduché čistenie. Bez problémov tak udržíte prepravky hygienicky čisté a vyhovujúce normám, ktoré sa od vás vyžadujú. Môžete si vyberať z rôznych kategórií prepraviek, pričom majú rôzne špecifiká s ohľadom na účel ich použitia. Napríklad prepravky určené na uloženie ovocia a zeleniny majú priedušné steny, ktoré napomáhajú udržať plody čerstvé, bez hniloby a plesní. Pre minimalizovanie vašich nákladov za dopravu sú vybrané modely prepraviek skladateľné. Určite to oceníte aj v prípade potreby uskladnenia prázdnych prepraviek mimo sezóny.

jablká v prepravkách

Schoeller Allibert vyrába aj veľmi obľúbené IBC kontajnery, do ktorých pohodlne a bezpečne umiestnite aj kvapaliny. Tie sú hygienicky chránené pred vonkajšími vplyvmi, takže ostanú nekontaminované počas celej doby transportu, či skladovania. Na výber máte z mnohých modelov IBC kontajnerov, pričom jednotlivé modely sa líšia rozmermi, ale aj funkciami. Spoločnosť Schoeller Allibert si uvedomuje, že ide o finančne náročnejší produkt, ktorý sa nemusí oplatiť kúpiť niekomu, kto ho potrebuje jednorazovo. Práve preto svojim klientom ponúka užitočnú službu prenájmu IBC kontajnerov za férové ceny.