Fotografie do troch dní

Fotografie do troch dní

V dnešnom svete moderných technológií sa už nezaobídete napríklad bez mobilu s vysokým objemom ukladacieho priestoru pre Vaše fotografie, no častokrát je aj to málo. Potom riešime rôzne,,úložiská,, kam by ste to všetko nahrali a neprišli o to. Sú to predsa Vaše momentky, Vaše spomienky na chvíle, ktoré si chcete zachovať navždy. No nemilé ale často reálne je aj to, že o tieto spomienky a momentky ľahko prídete ich nechceným vymazaním či inými technickými závadami na ukladacích zariadeniach. Preto najvhodnejšou voľbou ako si tieto spomienky uchovať a neprísť o ne, je dať si ich vytlačiť na vysokokvalitný papier a vytvoriť si tak album fotografií, ktoré sa postupom času opäť raz vracajú do módy a sú zasa IN.

foto album

Preto nečakajte kým prídete nechcene o svoje najkrajšie zážitky a momentky a obráťte sa na nás. Sme spoločnosť zaoberajúca sa tlačou online fotografií a zachovaním Vašich najkrajších spomienok. Vytlačíme Vám Vaše fotografie v najlepšej kvalite. Používame najnovšie technológie pre tlač fotografií a používame len ten najkvalitnejší fotopapier. Ponúkame tlač fotografií na fotopapier podľa Vám potrebných rozmerov už od 0,15 centov za kus, pri nákupe viac kusov Vám vieme poskytnúť zľavu, čo Vám zaručí tlač fotografií vo vysokej kvalite za veľmi výhodnú cenu. Žiarivý, vysoko kontrastný papier, ktorý je vhodný pre tlač fotografií vo vysokej kvalite farieb s ich dlhodobým zachovaním farebnej sýtosti dodá Vašim fotografiám profesionálny vzhľad.

fotografie nadlani

Pre vytlačenie Vašich fotografií nie je nutné nikam chodiť. Postačí si vyplniť objednávkový formulár, vybrať si o aký typ fotografií máte záujem a nahrať Vaše digitálne spomienky a teda online fotografie. Fotografie Vám odošleme do 3 dní od ich nahrania, vo výnimočných prípadoch s ohľadom na špeciálne špecifiká Vašich požiadaviek sa samozrejme môže doba dodania mierne líšiť, no na dobré sa oplatí počkať si.