Usporiadajte retro párty v Bratislave v klimatizovanom prostredí

Páči sa vám retro štýl a radi by ste usporiadali v tomto duchu štýlovú retropártu? Ak patríte k pamätníkom tej doby, možno máte doma uschované ešte staré gramoplatne, alebo aspoň nahrávky v podobe videa stiahnutého z Internetu. Môžu sa vám napríklad hodiť programy, ako bol obľúbený a dlhé roky vysielaný seriál „Vtipnejší vyhráva“ s Ivanom Krajíčkom. Ivan Krajíček bol žilinský rodák a svoj život dožil v Bratislave, takže ak bývate práve tam, bude to štýlová spomienka na jedného z najlepších zabávačov z doby socializmu.

ovládač klimatizácie

Pokiaľ sa chystáte nachystať retro párty v mesiaci jún, napríklad k výročiu úmrtia Ivana Krajíčka, môže celú akciu pokaziť vlna tropických horúčav. V Podunajskej nížine to nie je nič neobvyklé, Bratislava navyše patrí k mestám s najteplejším priebehom leta na Slovensku, a tak ak nechcete ponechať vašu akciu náhode a riskovať zbytočné problémy, nechajte si včas nainštalovať do bytu v Bratislave klimatizáciu.

retro párty

Retro párty v klimatizovanom prostredí bude mať lepšiu úroveň, môžete sa potom lepšie sústrediť na chystaný program – na prípravu štýlového občerstvenia s retro riadom, na pohostenie so starou sifónovou fľašou, s tradičnou čajovou termoskou a plastovými podnosmi previazanými mašľou. K zábave môže prispieť aj retro oblečenie, napríklad bodkované dámske šaty a pánska kravata či motýlik, a aby to bolo naozaj na úrovni, mohli by ste vašim hosťom ponúknuť zábavu so spoločenskou hrou tej doby – Človeče nehnevaj sa.

Klimatizácia v byte môže byť v prevádzke prakticky nonstop, po celú dobu konania vašej akcie. Splitové klimatizácie nebývajú hlučné a nebude potom problém ponechať zariadenie zapnuté aj v noci, aby vaši hostia mohli pokojne spať. A ak zábavu pretiahnete do neskorých nočných, alebo až do skorých ranných hodín, pokojne si môžete aj v júni dopriať spokojný spánok trebárs až do druhého dňa do obeda.