Tieto matrace si vás našli

Tieto matrace si vás našli

Už je to tridsať rokov, čo sa firma Segum venuje výrobe matracov na Slovensku. Keď si len pomyslíme, čo taký bežný človek stihne za tridsať rokov, je to neuveriteľné. Tak si pomyslime na to, ako sa za týchto tridsať rokov musela posunúť táto firma vpred. Všetko sa vyvíja a oni tiež nestagnovali, ale pracovali na svojom vývoji. Taký jeden ľudský život, v ktorom sa človek stihne akurát usadiť, založiť si rodinu – to je tých tridsať rokov. V prípade firmy to musí znamenať obrovský pokrok, rôzne firemné etapy, ktoré ju formovali až do dnešného štádia vývoja… rôzne projekty, na ktorých sa zúčastňovala a vývoj, ktorý ide neustále dopredu… taký, ktorý je nezastaviteľný a firma sa mu prispôsobí alebo padne na kolená.

žena leží na posteli

Táto firma vyrába matrace na spanie. Sú to matrace, ktoré sú kvalitné a môžu vám byť vyrobené priamo na mieru. Táto firma ponúka aj odskúšanie si ich matracov vo firemných predajniach. Tie sa, bohužiaľ, nenachádzajú v každom väčšom meste, ale nájdete ich v Bratislave, Senici a v Žiline. Zatiaľ boli vybrané tieto mestá, v prípade veľkého záujmu alebo keď firma bude mať potrebu expandovať aj do iných miest, tak tam pôjde. V momentálne situácii a dobe je skôr predpoklad, že k tomu nedôjde, pretože v dôsledku koronavírusu sme sa viac preorientovali na online nákupy než na reálne nákupy. Je to pochopiteľný trend a ani táto firma sa mu nebráni.

notebook na matraci

Matrace sú kvalitné, prísne testované. Firma počúva priania svojich klientov a zákazníkov. Hľadí na ich potreby a želania. Skúsenosti zákazníkov s tovarom tejto firmy sú veľmi cenené a akékoľvek hodnotenie poteší. Ak je negatívne, tak dáva šancu na posun vpred. Ak je pozitívne, tak poteší a pohladí na duši túto firmu, že to, čo robí, robí správne. Za tridsať rokov už spravila obrovský skok vpred, no neustále je, čo zlepšovať. Stagnácia nie je na mieste.