Tantra je božská vec

Keď sa povie tantra, máme tým na mysli najmä uvoľnenie zablokovanej alebo spiacej energie. Každá masáž má tú úžasnú schopnosť rozprúdiť energiu a privodiť ľudskému duchu krásny zážitok a príležitosť na ďalší osobný rozvoj. Cieľom života je nekonečná rozkoš, a kto si to uvedomuje, pozerá sa na svet úplne inými očami. Súčasťou životného procesu je aj uvoľnenie prirodzenej sexuality, sex by sme mohli vnímať ako prirodzený aspekt formy zdieľania svojho vlastného šťastia s druhým človekom a ak to medzi partnermi naozaj funguje, obaja sa na seba pozerajú ako na sebe rovné, ako keby boli obojpohlavnými bytosťami. Vnútri svojho ja sa rovnako nerozlišuje pohlavie ani vzhľad fyzického tela, to si nakoniec vyberáme a formujeme každý podľa svojho uváženia, podstatné je, že ho používame ako nástroj, a že ten nám umožňuje onú rozkoš.

masážny salón

Keď vám niekto navrhne, zahrejte sa v tantre salóne Tantra Diamond, neznamená to, aby ste hneď bežali ku kachliam a treli tu rukami nad rozpálenou platňou, alebo sa tlačili na radiátor pod oknom, máme tým pochopiteľne na mysli vnútorný pocit tepla a bezpečia. Tantra nás totiž tiež zbavuje stresu, a ten, ako je známe, navodzuje skôr citový chlad, pocit odcudzenia a vnímania sveta, ako niečoho, čo nám ubližuje, a pred čím sa treba niekam schovať.

tantra masáž

V tantrickom salóne by ste mali nadobudnúť stratené sebadôvery a tiež dôvery v masérku, ktorá vás v prvom rade upokojí, navodí psychickú pohodu a patrične naladí. Sexuálne vyvrcholenie je vždy až tou čerešničkou na torte, nie je to primárny cieľ, ktorým je naopak vnútorná rozkoš z telesných dotykov a z energie, ktorá prichádza z masérkiných rúk, alebo z iných častí tela, ak ich chce zapojiť. Veľmi príjemná je aj masáž bosými chodidlami, pretože ich dievčatá majú veľmi mäkké a hebké, a dotyky chodidlami sú nesmierne nežné a príjemné. Užite si teda tantru tak, ako chcete, a ako sa vám páči, a buďte vďační za to, že existuje, a že si ju môžete dopriať.