Olemovať svetielkami môžete každú budovu

Olemovať svetielkami môžete každú budovu

Zimné radovánky pomaly začínajú. Sneh a lyžovačky nám pomaly opäť začnú spríjemňovať naše kratšie zimné dni. Či už plánujete zimnú dovolenku alebo lyžovačku určite si radi spríjemnite pobyt očarujúcou sviatočnou atmosférou. Veľa ubytovacích zariadení rado na zimu skrášľuje svoje budovy efektným a sviatočným osvetlením. Osvetlenie budovy sa dá realizovať rôznymi dekoráciami. Veď svetielka a výzdoba nemusia byť čisto inštalované len na Vianoce, môžu budovu skrášľovať po celú zimu. K takýmto efektným dizajnovým osvetleniam patria aj svetelné hadice.

vianočné osvetlenie

Svetelna hadica veľmi efektne osvetlí kontúry každej budovy, či už ide o dom, hotel, penzión, chatu, podnik alebo apartmánový dom. Svetelná hadica sa používa najmä na kontúry budovy, aby ju ozvláštnila a osvetlila zároveň. Hadica sa dá nainštalovať do pvc lišty tak, aby sa docielila krásne presná rovná línia. Tá esteticky olemuje kontúry celej budovy a všetko bude v veľmi presných a exaktných tvaroch. Jednoducho efektné! Teplá alebo studená biela farba dodá svetelnému efektu na budove aj podstatu atmosféry, ktorú bude šíriť. Takto sa dá veľmi dobre zviditeľniť akákoľvek budova a možno ešte doplniť aj ďalšími svetelnými LED efektmi. Zo svetiel sa dajú použiť ďalej a to aj vo vhodných dizajnových kombináciách LED závesy, LED cencúle, LED reťaze. Všetko sa dá inštalovať aj do exteriéru, keďže existujú i exteriérové prevedenia osvetlení.

vianoce

Svetelné hadice vyzerajú veľmi dobre a efektne v noci, keď osvetľujú línie budovy a lemujú jednotlivé kontúry. Dajú sa samozrejme použiť aj v iných svetelných dizajnových prvkoch resp. na osvetlenie čohokoľvek iného, prípadne v kombinovaných svetelných inštaláciách zimných a vianočných. Inšpirujte sa svetovými svetelnými inštaláciami v zimnom aleo vianočnom štýle a priveďte ich aj sem k nám na Slovensko. Svetelné komponenty, a to v LED technológii, nájdete na Veselevianoce.sk!