Disky Ronal

Disky Ronal

Správny výber diskov znamená nielen štýlový vzhľad, ale v prvom rade lepšie jazdné vlastnosti. Hliníkové disky sú vyrobené zo špeciálne vyvinutých ľahkých zliatin. Majú nižšiu hmotnosť ako plechové. Znižujú aerodynamický odpor, čím zlepšujú stabilitu a manévrovateľnosť vášho vozidla v nečakaných situáciách. Vyššie vstupné náklady sa stratia pri znížení spotreby paliva, kratšej brzdnej dráhe a lepšom odvode tepla od bŕzd. Svieži dizajn diskov je podmienený tvarom a povrchovou úpravou. Modely disponujú certifikátom TÜV.

Ronal_ilustračné

Nemecká značka Ronal Najdisky pôsobí na trhu už od roku 1969. Spája nemeckú precíznosť a nadšenie pre inovácie. Začala ako malá firma, dnes predáva svoje produkty do celého sveta. Už v sedemdesiatych rokoch 20. storočia prerazila medzi dodávateľov sériovej výroby automobilov Ford. Patrí medzi najväčších výrobcov kolies na svete. Radosť robí kvalitou a štýlovým dizajnom aj bežným spotrebiteľom. Ponúka niekoľko modelov v rôznej povrchovej úprave: lakované, matné či leštené v odtieňoch striebornej, zlatej a čiernej. Tvar výpletu záleží od vášho vkusu.

Ronal ilustračné 2

Nablýskané disky sú vizitkou každého tátoša, športového pretekára či luxusnej limuzíny, nenápadného sedana alebo kráľa ciest. Kreativite sa medze nikdy nekladú. Svoje kúsky môžete doladiť pestrým výberom samolepiek z nášho sortimentu. Určite však netreba zabúdať na servis a údržbu. Všeobecne platí, že disky s jednoduchým dizajnom umožňujú ľahšie čistenie bŕzd od prachu. Najväčší nepriateľ diskov je ťažký a mastný prach, ktorý pochádza z asfaltu, nespevnenej vozovky, výfukových plynov, náletovej hrdze a podobne. Tejto https://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php%3Flegenda%3DTejto%2Bchvili pohrome môžeme predísť, ak disky pravidelne voskujeme a čistíme intenzívnym penovým čističom. Voskovanie zabezpečí ochranu pred nepriaznivým prostredím (voda, posypová soľ, oxidácia), čím predĺži životnosť a estetický vzhľad disku.