Proroctvo lásky počas Novu/Nového Mesiaca pre Vás! Potrebné vedieť.

Proroctvo lásky počas Novu/Nového Mesiaca pre Vás! Potrebné vedieť.

V EZO-TV, sme si pre Vás pripravili rubriku o Nove a jeho dopade na lásku. Tak ako mesiac ovplyvňuje moria, tak ovplyvňuje aj nás. Fázy Mesiaca môžu pôsobiť ako katalyzátor reakcií, spúšťač emócií, nových vzťahov, prichádzajúcich rozchodov alebo udobrení. Mesiac a jeho fázy sú taktiež pánom intuície a náhlych pocitov, ktoré nás donútia konať. Fázy Mesiaca majú dokonca vplyv aj na proroctvo lásky.

Čo je to Nov, a kedy ho očakávať?

Nový mesiac, alebo inak známe ako nov, je čas začať niečo nové alebo ukončiť vzťahy, ktoré Vás tak dlho trápili. O čo sa vlastne jedná? Ide o takzvanú neviditeľnú fázu Mesiaca, okamih pri ktorom dochádza k zarovnaniu Slnka a Mesiaca so Zemou na opačných stranách Mesiaca. Tieto temné noci sú najlepším časom na sledovanie nebeských objektov a planét. Najbližšie dátumy Novu sú 12.04, 11.05, 10.06, 09.07., 08.08., 06.09., 06.10., 04.11., a 04.12.2021.

Vplyv Novu na lásku

Nov taktiež znamená nové začiatky alebo milostné romániky. V tomto období má viacero ľudí tendenciu začať nový vzťah bez akéhokoľvek váhania, alebo sa vydať na rôzne dobrodružstvá. Táto fáza Mesiaca nám dodáva pocit sebavedomia a nebojácnosti. Je to plodný čas a vhodná doba vyjadriť svoje pocity a túžby, možno aj tajné priania. Proroctvo lásky poukazuje na to, že ide o ideálny čas na preskúmanie Vašich erotických potrieb, rovnako ako aj ideálny čas na experimentovanie.

premenlivefazymesiacaodnovupospln.

Ako si privolať lásku?

Ak ste slobodný, zapáľte si rúžovú sviečku a predstavujte si lásku po akej ste stále túžili. Vytvorte si niečo ako nástenku, ktorú oblepíte Vašimi predstavami o ideálnom vzťahu, partnerovými vlastnosťami a predstavou o budúcnosti. Taktiež si môžete naplánovať prvé rande s niekým, kto sa Vám páči, zmeniť alebo aktualizovať profil na zoznamke, alebo sa možno opýtať priateľov či o niekom zaujímavom a slobodnom náhodou nevedia. Venujte istú porciu Vášho času dialógu s Vašou minulosťou, a premýšľajte nad okamihmi, ktorým by ste sa v budúcnosti chceli vyhnúť.

Ak ste si už svoju polovičku našli, nie je lepší čas zvážiť spoločné bývanie, zasnúbenie a založenie rodiny.

Rituály sú dôležitou súčasťou Novu. Skúste si všetky plánované zmeny zosúladiť so začiatkom tejto Mesačnej fázy. Urobte si očistu tela aj mysle. Nastavte si jasné ciele, ktoré chcete dosiahnuť, a napíšte si ich. Nájdite si čas a priestor pre meditáciu a upokojenie. Spoznajte nových ľudí a dovoľte im spoznať Vás tiež. Dajte zbohom negativite a ukončite vzťahy alebo zlé návyky v pozitívnom naladení. Cvičte a nebojte sa požiadať o pomoc.

Nový Mesiac je ideálnym obdobím lásky alebo nového vzťahu. Skúste si privolať šťastie pomocou rituálu. Viac sa dočítate na stránke EZO-TV. Sme pripravení Vám odpovedať na všetky Vaše otázky.