výstavba krbu

výstavba krbu

Postavili ste si svoj vysnívaný dom, ale chýba vám v ňom teplo domova? Potom je potrebné, aby ste si do neho zadovážili krb alebo kachle. Na dymovody.eu nájdete všetko potrebné. Dokážete si ich dokonca vystavať aj svojpomocne. Keď si ich postavíte vlastnými rukami, bude relax pri teplom krbe pre vás aj vašu rodinu o to vzácnejší. Výstavba nie je vôbec zložitá, potrebujete výhrevné teleso, dymovod, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou krbu a nejaké to príslušenstvo. Najčastejšie sa využívajú dymovody o priemere 15 cm. Sú to štandardné dymovody, ktoré spĺňajú bezpečnostnú normu ČSN EN 1856-2: 2010 a odolávajú teplote do 600 stupňov Celzia.

oheň

Naše dymovody o priemere 150 mm sú vysoko kvalitné a majú dlho životnosť. Stačí si len vybrať štýl krbu alebo kachlí, ktorý bude súčasťou vášho interiéru. V našom internetovom obchode nájdete aj všetko príslušenstvo, ktoré budete potrebovať na výstavbu vášho domáceho krbu. V košíku by vám okrem samotných kachlí a dymovodu nemali chýbať položky ako: kachliarsky tmel, objímka na dymovod, či dymové koleno a dymová rúrka. Keď toto všetko budete mať doma, môžete začas s výstavbou. Na internete nájdete plno návodov na výstavbu domáceho krbu, ak si nebudete vedieť rady, pokojne sa nás pýtajte a my vám so všetkým poradíme.

krb

Sme firma, ktorá sa dlhé roky zaoberá predajom kachlí a krbov a všetkého príslušenstva, ktoré je s tým spojené. Preto nás neváhajte kontaktovať s akoukoľvek vašou otázkou. Radi vám pomôžeme. Keď vám krb či kachle budú hrdo stáť na počestnom mieste vo vašom novom dome a vy bude sedieť pri teplom čaji s nejakou dobrou knihou v ruke, alebo ležať s vašou drahou polovičkou pri dobrom vínku a pozerať na horiaci krb, sami uvidíte, že výstavba stála za to. Výstavba kachlí /Krbu je naozaj dobra investícia. Preto neváhajte a obráťte sa na nás, a za niekoľký dní môžu krb alebo kachle stáť aj vo vašom dome.