Maximálny komfort za rozumnú cenu

Maximálny komfort za rozumnú cenu

Kvalitný spánok má v dnešnej hektickej, uponáhľanej dobe neoceniteľnú hodnotu – blahodarne pôsobí na telo a umožňuje mu dostať sa do skvelej formy. Dôležité je zvoliť si správny matrac, ktorý môže eliminovať zdravotné ťažkosti spojené s nekvalitným spánkom. Dopriaty relax tiež vplýva na naše psychické zdravie a pôsobí ako psychohygiena. Ak hľadáte spôsob na regeneráciu tela, naše služby sú vám k dispozícii. Spoločnosť SEGUM s pôsobnosťou na slovenskom trhu už 29 rokov je špičkovým výrobcom matracov a postelí dbajúc na najvyššiu kvalitu a spoľahlivý servis.

matrace

Matrace sú navrhnuté na mieru, podľa preferencií zákazníkov ohľadom “správnej tvrdosti” a zároveň sú zdravotne nezávadné – prispôsobujú sa anatomicky tvaru tela a chránia chrbticu. Výroba prebieha s ohľadom na využitie prírodných materiálov, vďaka čomu sú naše matrace tak výnimočné. Ide nám predovšetkým o zdravie, a tak okrem ortopedického vybavenia matracov používame švajčiarsku penu Sanitzed s antibakteriálnymi účinkami. Zabezpečujeme tiež cenovú primeranosť a atraktívne zľavy pre svojich zákazníkov.

Aké matrace si u nás môžete vybrať?

Pružinové matrace s obsahom pružiny Bonell s lisovanou platňou z kokosového vlákna

Taštičkové matrace s konštrukciou z taštičkovej pružiny podľa prestížnych amerických značiek Leggett a Platt

Memory pena – matrace s pamäťovou, viscoelastickou penou prispôsobujúcej sa tvaru tela

So studenou penou – výroba tzv. no crash technológiou s výraznou životnosťou

matrace na jednolůžko

Zvlášť odporúčame kvalitné penové matrace s komfortnou penou s dlhšou životnosťou s primeranou tvrdosťou a elasticitou. Ako napovedá názov, ich cieľom je zabezpečiť vám predovšetkým komfort.

V ponuke máme matrace SONATA WAVE s nosnosťou 120 kg, výškou 16 cm so zárukou na dva roky za cenu od 163 eur (závisí od použitého poťahu). Na tieto matrace sa vzťahuje aj lákavá 40% zľava.

latexové/gumokokos matrace – jednoznačne jedny z najkvalitnejších matracov vyrobené kombináciou latexovej peny a pružných kokosových platní

detské matrace – to najlepšie pre našich najmenších

kolekcia SILVER – trendy, moderné prevedenie

kolekcia PREMIUM – prémiové materiály pre ľudí, ktorí ocenia aj najvyššiu kvalitu

kolekcia ROYAL – exkluzivita šitá na mieru

Naše predajne nájdete v mestách Bratislava, Žilina a Senica. Radi vám poradíme, ako vybrať správny matrac, ukážeme vám našu bohatú ponuku a možnosť objednávania. Stačí len navštíviť webstránku.