Mame dve deti

S manželom som 25 rokov, máme 2 dospelé nadherne vysnene deti. Postavili sme si spoločne dom, chodili obaja do uzasnej práce a keď som otehotnela v 21 rokoch, vela som si to priala otehotniet, ale niečo sa zlomilo a manžel začal chodiť do krčmy, nevšímal si nás, na telefón nereagoval a ja som po roku a pol porodila ďalšie dieťa. Manzel začal byť zlý na deti, nadával im. Takto to bolo stále dookola až som po 5 rokoch otehotnela znova a dohnal ma na potrat. Je to veľa rokov a stále sa s tim nemôžem zmieriť. , nemala som dotyky, pekné slová len peniaze čo zarobil áno sú dôležité ale nie sú všetko. Keď som si našla milenca, samozrejme na to prišiel pretože to neviem toľko skrývať bolo ľahké na to prísť tak som sa priznala a tým začlo ešte väčšie peklo..

s

Kamkoľvek idem, ide semnou, keď idem sama do krámu, ide za mnou autom. Do auta mi dal GPS a to isté chce dať do mobilu, keď poviem že idem do kaufu a náhodou idem do Lidlu tak mi nadáva, vyhadzuje ma a hneď som si vraj išla niekam užiť, vela ma to trapi a neviem co mam robit s tym… Viem že za to môžem ja ja som zničila rodinu tým že som chcela niečo pekné … dcéra mi hovorí mamka čo tu ešte robíš koukni ako ti nadáva ja už by som tu dávno nebola keby mi tak nadával …

s

áno nadáva mi takto pred deťmi ale medzi ostatnými kamarátmi rodina atď je skvelej a nikto to nechápe… Bojím sa každého pípnutia SMS pretože viem že píše. A to som napríklad v práci….každý rok jazdíme na dovolenku, zarobí peniaze, postará sa o nás finančne, ale čo ďalej.. ďalšia vec je že on mi takto vynadá aj napríklad o 5 ráno ma zobudí a šťucha do mňa a provokuje.. dvakrát už mi ublížil fyzicky ale že si to nepamätá, mám vyfotené len modriny a keď poviem že odídem že už nemôžem a nebavi ma to uz začne plakať a fnukať a ja vždy povolím a je mi ho ľúto.